| oChicaaInfiniteeXD a întrebat:

Este adevarat ca exista strigoi o prietena de-a mea mi-a spus ca a vazut la televizor eu ce sa cred? Funda : happy love struck kiss

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Da,du-te in cimitir si stai la panada! Daca crezi tot ce auzi, esti tare! Incerca sa mergi pe ideia "pana nu vad, nu cred"

| a1doru a răspuns:

Exista.si la mine la televizor am vazut unu.acum,nu stiu daca era tot ala pe care l-a vazut prietena ta, sau era altu.rolling on the floor

| leftside a răspuns:

Nu exista asa ceva. Nu te mai lua dupa tot ce auzi!

| sebyse a răspuns:

Rob3RT89 si daca vrei sa creada asta poti sa il arati si pe Isus ca sa creada in el
p.s. strigoi n exista