| Beibii a întrebat:

Este adevarat ca toti elevii care sunt acum in generala, in clasa a 8-a, vor repeta anul? Am auzit ca asa s-a spus la televizor si in ziare. Daca totusi e adevarat, desi nu cred, al cui este interesul?

7 răspunsuri:
| Sallatiny a răspuns:

Nu e adevarat, e un zvon. Stai linistita NU e adevarat.

| Beibii explică:

Da, dar nu cred ca profesorii sunt la mijloc happy

| ALice_4674 a răspuns:

Si eu sunt a8a si nu cred nimic din asta.

| Izz a răspuns:

Nu stiu dar e absurd

| lalalalalalalalalalalaaa a răspuns:

Aaaa...eu aud prima data de chestia asta.
Stai linistita, mai e putin si se termina semestrul, nu are nimeni niciun intereswinking
Oricum, crezi ca profesorii ar relua cu noi materia de la inceputul anului? nuhappy

| Roxi_7263 a răspuns:

Doamne fereste. si eu tot a8a sunt. da nu cred nici eu ca are cum.

| Teodora_6780 a răspuns:

Eu am auzit ca scl generala va tine 9 nu 8 ani...sh la liceu intrii practic in clasa a 10.deci faci 3 ani de likeu. e varza orkm sistemul. mie ggroaza de tot ce tine de Romania!