| AiDa_5611 a întrebat:

Este cineva membru pe Pandanda? Daca da, imi puteti imprumuta pentru o saptamana contul? Dupaia, puteti sa va schimbati parola. Dau fundita!(doar o saptamana, va rog! Si daca raspundeti si la alte intrebari, va dau mai multe fundite!)big grin

7 răspunsuri:
| KlaudyaAddha a răspuns:

Imi pare rau, dar ceea ce faci tu este furt. Si nu ne mai "ameninta" cu funditele. Obisnuieste-te sa fii cinstita, iti va fi de ajutor in viata. Oare cati stupizi o sa primesc? sad

| Adella05 a răspuns:

Intra pe www.conturi.ro

vei gasi acolo;)

| Adella05 a răspuns:

Am vrut sa scriu www.conturi.ro

| Adella05 a răspuns:

Am scris conturi cu litera Kapa...nu stiu de ce apare cu C.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu un membru pandanda va rog ma numesc Stefania si daca imi puteti da unul va dau doi la pret de unu va pup mult kisskisslove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am, dar daca imi poate da altcineva o saptamana atat v-as multumi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca nu este frumos ceea ce faci