| denysuk25 a întrebat:

Este in revista TV MANIA un concurs la care scrie ca trebuie sa trimiti un e-mail, eu am scris acolo (pe mess ) la add contact si am scris office@tvmania.ro (asa scria ) am scris mesajul. Ei l-au primit?

Răspuns Câştigător
| ღBoomCandyღ a răspuns:

Mmm.,... draga mea muuulti oameni trimit le vor lua in parte si poate nu a ajuns la Mailul tau! Sunt sigura ca l-au primit! sau poate s-au confirmat toate mailurile si acum ASTEPTAM castigatorul/castigatorii! Funda?