| RecycleBin a întrebat:

Este o lege sau ceva de genu(chestie pentru campanie) ca dau elevilor cu medii peste 8.50 niste bani, si vreau sa stiu cati bani primim.Mersi frumos, funda!

4 răspunsuri:
| DeeaClaudia a răspuns:

La mine in scoala se dau elevilor cu medie peste 9.50... si nu stiu cat trebuie pentru ca inca nu i-am primitbig grin! Ii asteptlaughing

| Clauvdgg a răspuns:

Bursa elevilor cu nota peste 8.50.
La mine la scoala s-au dat 30 de lei straight face

| AdinnaAdinna a răspuns:

Pai depinde de nr elevilor din scoala. Scoala mea a primit 56 lei pentru fiecare elev!
Fundita? puppy dog eyes

| crocky a răspuns:

In generala unii luau chestii de genu...dar trebuia cu salariu parintilor si media pe cap de familie etc...