| AndreiDoMino a întrebat:

Este o nebunie sa consideri pe o doamna profesoara o a doua mama a ta? daca te-ai atasat mult de ea si tii la dansa?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Nu. Dar sa stii ca afectiunea parintilor nu are cum sa fie ca si cea a dirigintei. De ce? Pentru ca la randul ei poate are copil si pe el trebuie sa-l iubeasca. Tine si la tine, si la colegii tai dar nu drept copii ei. Nu e o prostie. Si eu tin la diriginta mea dar nu consider ca trebuie sa aiba grije de mine ca o mama. Asa ne-a explicat ea. Înseamna ca poate, unii nu au aceasta afectiune acasa si o doresc la scoala.

12 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Nu mi se pare o,,nebunie". daca doamna ta profesoara este buna si intelegatoare cu voi, nu inteleg de ce cineva ar avea ceva cu ea. poti sa tii la ea cat de mult vrei, nu iti taie nimeni capul.
un weekend placut!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ma,e mai bine sa tii la o profesoara ca la o mama decat sa o **** thinking

| Tsunade99 a răspuns:

Da este. Gandeste putin si iti vei da seama.

| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Te asigur ca nu este nimic nebunesc in astawinking. Si eu eram foarte atasata pe doamna invatatoare cand eram mai mica pentru ca ea chiar ne iubea si puteam apela la ea oricand. e bine sa stii ca ai pe cineva ca "o a doua mama", si multi nu au parte de o asemenea bucurie.
Sper ca te-am ajutat, sa ai o zi frumoasa happy.

| Stefanu a răspuns:

NU e nebunie!

Stima!

| IngerAlb a răspuns:

Nu e o nebunie.Dar, oricat ti-ai dori ca profesoara sa fie mama ta, nu este.Totusi,nu trebuie sa excluzi faptul ca ai o mama care te-a creat.winking

| BellaSomerhalder a răspuns:

Nu, de ce-ar fi o nebunie? Este foarte dragut din partea ta ca tii la un anumit profesor si ca il respecti.

| IGM a răspuns:

Nu,nu este o nebunie.Deoarece jumatate din timp ne petrecem la scoala si daca doamna profesoara iti mai da si note bune, daca iti ia apararea mereu si are grija sa nu patesti ceva rau, e logic sa o consideri a doua mama.

| Liviutz98 a răspuns:

Nu. Chiar daca nu iti e mama, daca te-ai atasat de ea este chiar bine, mai ales daca si ea s-a atasat de tine (ma refel la note)winking

| lrls a răspuns:

Nu chiar.Este chiar bine ca nu o simti cae un strain.Dar daca spui la toti asta, sr putea sa te cam insulte.

| dyana9 a răspuns:

Sigur ca nu daca tii mult la ea poti sa o consideri ca pe a doua mama

| dyenutza13 a răspuns:

Nu este rau sa tii la cineva foarte mult dar oricum nimeni nu se compara cu mama chiar daca te cearta sau cine stie ce...