| minnie91 a întrebat:

m-am atasat extrem de tare de o profesoara.

19 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca te-ai atasat!
Faptul ca simpatizezi o profesoara mul, nu inseamna atasat!
Atasat, inseamna lipit si practic este imposibils a fie adevarat, ca doar nu te-ai casatorit cu profesoara respectiva, deci, nu-i poti fii atasat!

| OnePiece a răspuns:

Pai... felicitari. Scoate-o in oras si poate se intampla minunea.

| Andersen2k18 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc, dar fii realist o femeie de 41 cu un baiat 21 de ani, este imposibil.Este bine doar sa ramaneti prieteni si atat, mai ales ca femeile de la 30 in sus sunt la un grad ridicat de maturitate si deja au de gand sa isi faca o familie.In schimb tu prin ataşarea de ea poate ai inteles gresit sentimentele pe care ti le-a aratat.

| minnie91 explică (pentru Andersen2k18):

Suntem persoane de acelasi gen))) nu te gindi la prostii))))

| Andersen2k18 a răspuns (pentru minnie91):

Ok laughing))) scuza-ma atunci

| ChiarEu2 a răspuns:

Si ce propui? Vrei să o cunoaștem și noi?

| minnie91 explică (pentru ChiarEu2):

Nu este nevoie sa o cunoști, dar vreau sa o țin la distanta

| Kogaion a răspuns (pentru minnie91):

Pai cum sa o ti la distanta? Sa intelegem ca si ea s-a atasat de tine?

| minnie91 explică (pentru Kogaion):

Da ambele) ne vedem discutam, mă sfătuiește, mă ocăraște, parcă îi o mama

| Kogaion a răspuns (pentru minnie91):

Deci esti la facultate, cam ciudat ca la 25 de ani ceri sfaturi de genul aicilaughing Fa ce crezi tu, dar vezi, daca ea e mai apropiata de tine(cred ca intelegi la ce ma refer) vezi ca daca o refuzi s-ar putea sa pierdeti relatie de tot, poate ea te vrea ca pe un partener/amantlaughing

| minnie91 explică (pentru Kogaion):

Suntem persoane de același gen, nu-i posibil )))

| Kogaion a răspuns (pentru minnie91):

Acum am inteleslaughing Si teama ta este ca ea ar vrea mai mult sau ca pur si simplu nu vrei o relatie de prietenie cu ea?

| Ivy86 a răspuns:

Da se pare ca nimeni nu și-a dat seama ca sunteți amândouă femei.
Pai ce fel de atașament? Unu gen amical, sexual sau matern? (știi și tipul de relație pe care îl ai cu mama ta poate explica multe)

| Sonic2070 a răspuns:

Uita-te la filmul Don Jon!

| SweetTFresh a răspuns:

Salut! Te inteleg perfect, doar intreaba-ma. Sunt aici sa te ajut. happy

| YTproHACK5 a răspuns:

Nu imi pasa

| FanulluiZoppyteve a răspuns:

Cati ani ai tu si cati ani are ea?

| minnie91 explică (pentru FanulluiZoppyteve):

25 ani eu și 41 ea

| minnie91 explică (pentru FanulluiZoppyteve):

41 ani ea, 25 ani eu. Dar nu cred că are importanta vârsta