| mabytza a întrebat:

Este o reclama la JACOBS cred, unde este un postas si un barbat isi bea cafeaua afara si postasul urmeaza mirosul ajugand in gradina omului iar postasul avea un buchet de flori si fix atunci a venit sotia barbatului cu cafeaua a luat florile si la imbratisat pe barbat.Eu nu gasesc reclama ca sa vo arat sper ca stiti care e as vrea melodia din reclama cum se numeste si un site de unde as putea sa o descarc? va roog mult, multumesc

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dragonette-Get Lucky- http://www.youtube.com/watch?v=A6G8iAEV2gE, încearcă s-o descarci cu Youtube Downloader