| xBianca333x a întrebat:

Este Un Dobitoc [Scuzati-ma de Vocabular ] Este o cunostinta de al prietenei mele si colegul meu de clasa, Si de cate ori vine la prietena mea si sunt si eu acolo Imi strica ziua crying. Nu mai pot ma trantit pe jos si m-am lovit cu coasta de Coltarul la Pat.Ma injura Spune lucruri Neadevarate despre mine si acasa si la scoala nu mai pot nici nu ii pasa eu un mare porc spune de taicamiu ca e gras dar el are 11 ani si are 70 de kl [Nu glumesc]... E o Batoza si eu l - am injurat Dar nu mai potcryingCe sa fac cand ma enerveaza! Funda Mare Mare.

Răspuns Câştigător
| BissiBee a răspuns:

Buna Bianca! Pai tot ce pot sa iti zic este sa il ignori si daca te face proasta sau ceva de genu' spune-i 'eu sunt proasta ca ma faci tu, dar tu esti din nastere'winking Incearca sa il eviti si nu il baga in seama. Aratai ca nu te afecteaza ce iti zice.Cat despre lovitura nu prea stiu ce sa iti zic, dar eu in locul tau as da inapoilaughing

| xBianca333x explică (pentru BissiBee):

Iti multumes Pentru Raspunsul tau Si chiar ai dreptate ca e prost din nastere.laughing

| xBianca333x explică (pentru BissiBee):

Bravoo. Multumesc de ajutor la toti.Credeti-ma din tot sufletul meu ca toti ati fost de ajutor! Si benny a fost de mare ajutor si pitipoanca si f mult vasilica Toti.Scuzati-ma ca nu v-am zis la toti numele dar se intelege.

24 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Wooow este un demon laughing pune mana pe o coada de matura(asta cred ca se gaseste mai aproape) si dai vreo 50 de bucati in cap si sa vezi ce anestezie ii faci animalului

| xBianca333x explică (pentru benny):

Moamaaaa... Tu esti clar vazator astazi prietena mea a luat si i-a dat una cu matura pe spatelaughing

| benny a răspuns (pentru xBianca333x):

Nu stiu daca sunt clar vazator laughing dar cam asta e o solutie sa linistesti animalul

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru benny):

Meriti funda! laughing

| tenshi261 a răspuns:

Du-te la cursuri de karate sau uita-te pe youtube si data viitoare "il inveti minte" >

| traveler a răspuns:

Simplu, avertizeaza-ti prietena ca de mai apare respectivul la ea tu pleci, sa nu se supere.Si astfel ai o rezolvare, cat despre prietena daca cumva se distreaza pe seama ta cu "grasul"?
Oricum nu ai raspunde, ignora-l si gata.

| xBianca333x explică (pentru traveler):

Da ar fi si asta un sfat folositor. Mss mult.

| Al3xAl3x a răspuns:

Pentru asta exista diriginti, chiar parinti! Ei rezolva astfel de lucruri, nu tu cu violenta sau injuriile. E un lucru ce tine de etica happy

| xBianca333x explică (pentru Al3xAl3x):

Paai pe profii nu ii intereseaza dar parinitiilor Da.

| Pitzipoanca a răspuns:

Daca mai sare la bataie, apara-te. Sparge-i mufa. Daca spune nasoale, ignora-l. Se va enerva ingrozitor. Stiu ca e aproape imposibil, dar nu pune la suflet nimic din ce auzi. Daca se ia lumea de tine din cauza lui, zambeste si nu spune nimic. Ignora-l si daca sare la bataie, da-i.

| xBianca333x explică (pentru Pitzipoanca):

Da Ai dreptate dar Imie frica sa nu imi rupa cevabig grin

| Pitzipoanca a răspuns (pentru xBianca333x):

thinking Mai, ai dreptate. Ca e ditai animalu' si ar fi pacat de tine sa te ciufuleasca. thinking Ai putea sa-l parasti. Si baga-i texte de genul " de tine nu are rost sa fac misto, a facut natura". Dar, in general, merge ignoratul. :*

| BlackFuneral a răspuns:

Poti sa ii spui ca e un dobitoc cretin si ca o **** pe masa daca mai face asa(sau alte injuraturi) iar daca nu stiu te loveste lovestel si tu pe el.laughing
Sper ca te-am ajutat.

| xBianca333x explică (pentru BlackFuneral):

Mdaa... ii spun de multt asta dar pe elil doare in cot:[. oricum mersi de ajutor

| thecakeisalie a răspuns:

laughing nu mai pune la suflet ce zic anumite persoane. Daca tot il bagi in seama, asa o sa faca tot timpul.

| xBianca333x explică (pentru thecakeisalie):

Stiu dar ma face de ras chiar si la cei mai buni prietenihappy Trebuie sa trec peste.

| thecakeisalie a răspuns (pentru xBianca333x):

TE face de ras sau SE face de ras? Cum spunea cineva mai sus, daca tot te 'agreseaza', da-i una in nas sa se linisteasca. Daca tot continua sa palavrageasca, ignora-l si asa o sa vada ca nu mai poate sa te afecteze cu prostiile lui.
Nu ii mai da apa la moara, da-l in **** mea big grin

| xBianca333x explică (pentru thecakeisalie):

Okee. Am sa incerc sa folosesc ``aplicatiile tale``happy

| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Are 11 ani deci cu siguranta nu stie pe ce planeta traieste, eu cred ca ii oferi prea multa atentie. Incearca sa il ignori si gata.

| xBianca333x explică (pentru VrajitoareaIntunecata):

Mdaa intr-adevar Uneori ii dau prea multa atentie...

| Vasilica98 a răspuns:

Ce retardat pai ai nevoie de un prieten sau mai multi, care sa il invete minte daca este in clasa a5-a/a4-a stiu si eu, tu, ca fata ai putea ruga un baiat sa il puna la respect, daca te-as cunoaste sincer te-as ajuta

| xBianca333x explică (pentru Vasilica98):

laughing Stiu ar cam trebuie... Multumesc Ca mai ajuta kiss