| ImmortalQueen a întrebat:

Este vreun program de aflat parole?

5 răspunsuri:
NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Nu, toate sunt minciuni sau surse de viruşi.

| KidoSmart a răspuns:

NU exista nici un program de spart parole.Toate zvonurile ca ar exista sunt numai minciuni.Programele de pe net sunt niste fake-uri si sunt pline de virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista un astfel de program. Nu te aventura pe net pentru a descarca un astfel de "program", fiindca este pierdere de timp si distrugere de nervi. Toate sunt fake-uri!

| scr a răspuns:

Exista programe de furat parole. Chiar eu am un astfel de program realizat de mine, nu este detectat de nici un antivirus sau anti-spyware.

| diadia1990 a răspuns:

Buna, eu stiu ca exista astfel de programe dar nu stiu cum se numesc.Asta caut si eu. Apropo tie iti pace serialul ''cameleoness''?