| OnStepToDie a întrebat:

Care stie un program de aflat parole?

4 răspunsuri:
| Bianca206 a răspuns:

Alina are dreptate, nu vei gasi niciodata un program de spart parole. Nu te lua dupa ce e pe net, de exemplu, iti zice sa trimiti un mail la nu stiu ce adresa, cu id tau, id-ul respectivului, si PAROLA TA. Mail-ul va ajunge la o persoana cu chef de glume, care iti va afla tie parola.

| Bianca206 a răspuns:

@scuppelu : Nu e chiar asa de usor sa 'spargi o parola', crede-ma, cei de la Yahoo sunt mult mai inteligenti decat noi in domeniul asta.
@miley : nu te mai obosi, cautand astfel de programe.

| Anonim951 a răspuns:

dai pe google prorat downloadwinking sau hack software gasesti cate vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este, nu vei gasi, ce vei gasi pe net sunt doar glume.