| Sabwy a întrebat:

Este ziua prietenei mele cele mai bune. implineste 16 ani X::X. ce sa-i cumpar?

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Ceva care sa-i aminteasca mereu de tine ex. o inimioara din argint care se rupe in doua 1/2 pentru ea, 1/2 pentru tine

| SweetCandy a răspuns:

O carte
un cd original cu formatia ei preferata
o bijuterie
un buchet mare de flri
o floare in ghiveci pe care sa o ingrijeasca eahappy
un parfum
o pernuta simpatica ...pe care sa o aiba in pat mereu si care sa-i aminteasca de tinehappy
km astea ar fihappy

auran
| auran a răspuns:

Un cd cu muzica ei preferata...La Multi Ani

| Sabwy explică:

Cred ca o sa-i iau ceva bijuterie. care sa se rupa in 2. una pentru mine una pentru ea. si un parfum :X:X... si /?

| danutza a răspuns:

Cv simbolik care sa va reprezinte pe aman2 de ex o rama dubla in care sa pui o poza cu tine si una cu ea.

| Gise a răspuns:

Poti lua un lantisor cu initiala numelui tau happy

| danutzyscorpyon a răspuns:

O excursie in ibizahee hee
:

| lovestospooge a răspuns:

Chiloti comestibili de la sex shop

Întrebări recente