| JustWannaDance a întrebat:

Hello happy
Peste 5 zile este ziua prietenei mele cele mai bune love struck
Ce cadou as putea sa-i cumpar?
love struck

(P. S.) implineste 14 ani happy

Răspuns Câştigător
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Ai putea...(daca vrei) un inel/o bratara/un lantisor (nu de plasticlaughing ) sau haine. M-am mai gandit la ceva, dar nu cred ca iti va placea... O bratara de prietenie(sa o ai si tu si sa purtati bratara aia amandoua)

Sper ca te-am ajutat!
Sa ii urezi LA MULTI ANI din partea meawinking

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de cat ti-ai propus sa cheltui poti sa-i cumperi o bluza, un tricou, o esarfa si un accesoriu simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-love-and-fun-106723

| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Tinand cont ca e cea mai buna prietena, ai putea personaliza ceva cu o fotografie cu voi doua. Poti personaliza o perna, un tricou ( pe fata pui un mesaj de prietenie, iar pe spate o poza cu voi 2 ), poti pune poza voastra pe un breloc. De asemenea, i`ai putea lua un lantic, cu o inimioara care se deschide si are o pzoa cu tine si una cu ea. Ai putea sa ii iei un inel, o bratara, cercei, o cana cu un mesaj fain.
Dar, asa cum am mai spus, daca e prietena ta cea mai buna, incearca sa fie ceva cat mai original si mai sentimental. Cel mai frumos cadou ar fi sa ii scrii o carticica din aceea mica si sa spui ce fac cele mai bune prietene, sa pui o poza cu voi doua intr-o rama foarte frumoasa, si sa ii scrii o scrisoare, in care sa spui despre prietenia voastra. Acest lucru, sigur ii va placea.

Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Mersi pentru funda:*