| YumiSukinanda a întrebat:

Eu am camera web, dar nu stiu unde sa dau sa ma filmeze. funda+vot cine ma ajuta! va rog. urgent!

4 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Apasa "Record" sau depinde ce camera web ai tu!

| andrey96 a răspuns:

Sa fii intrat in mess.Dau sus in bara de meniuri pe primul adica,, Messenger'' si dupa aia click pe,, My webcam''
.Si la cine iti da cerere dai accept/deny dupa cazhappy

| 1baiat a răspuns:

Ai putea folosi VirtualDub, din pacate nu are o interfata tocmai userfriendly (accesibila).
De aici il poti downloada http://sourceforge.net/......oading.php
Un mic ghid:
1.deschizi VirtualDub.exe
2.Video->Compression, si de aici alegi un codec (pentru a salva filmul cat mai mic, alegi ceva de genul Divx, daca il ai, sau XVid)
3.File->Caputre AVI
4.Device->(si alegi camera ta web)
5. De aici incolo ar trebui sa te descurci de la butoane si din meniuri.

| Dragos218 a răspuns:

Salut da sus in stanga si acolo scrie video call da click si ca sa mearga trebuie sa-ti dea accept cel cu care vrei sa vorbesti.