| stefanvladvlad a întrebat:

Am un laptop Samsung cu camera inauntru dar, nu stiu cum sa o fac sa filmeze
FUNDA!

3 răspunsuri:
| Sh_Atat_Andrei_1999 a răspuns:

Salut,ca sa poti filma cu camere din laptop,intri in setarile camerei din control panel,si dai la setting web,si alegi video/foto, si cand o sa pornesti camera o sa te intrebe (daca ai windowsul in limba romana) foto/video si alegi video, si o sa iti apara un **butonas** rosu si dai pe el scrie mare si clar RECORD, sper ca te-am ajutat, Funda?

| Roxana0215 a răspuns:

Descarcă Picasa 3! Sper că ți-am fost de ajutor.

| andrayouFrumygirl a răspuns:

Daca ai camera web intri pe Facebook sau Yahoo si vorbesti cu persoanele care vrei sa te vada...
Ca sa filmezi dai la camera daca are in setarile de unde poti filma...
Sper ca a fost folositor, la mine asa fac