| vasyutza a întrebat:

Eu am parul negru ce culoare de haine mi s-ar potrivi sa port si ce bijuteri daca se poate sa imi spuneti si alte culori care se asorteaza cu negru.plss

Răspuns Câştigător
| Punky_8979 a răspuns:

Pai la parul negru' se potrivesc orice culori:X
Bine nu trantite 466890 culori pe tine...mie imi place sa port alb cu negru.sau roz cu negru, poti purta orice culoare iti place tie, pentru ca se potriveste cu negru cu siguranta!:*
Sper ca te'am putut ajuta!>:d

3 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Negru se asorteaza cu orice culoare. Ar fi frumos insa sa creezi un pic de contrast la imagine, cu niste cercei sau medalioane roz, albastru deschis, portocaliu, rosu, etc. Si la haine, tot culori deshise in partea de sus si in partea de jos poti sa porti linistita fusta sau pantaloni negri atata timp cat la mijloc ai ceva contrastant.
Succeswinking

| fetitza_4476 a răspuns:

Pai o rochita neagra si toate bijuteriile albe.big grin

| MiNiMaL_4906 a răspuns:

De la 10 Euro in sus.