| Kolp a întrebat:

Eu joc ocazional poker online si vroiam sa va intreb: PokerStars sau FullTiltPoker

Voi ce preferati?

Eram fan inrait FTP dar am observat ca si poker stars are potential mai ales ca in echipa lor se afla Daniel Negreanu alias,, KidPoker"
Pe FTP nu ma mai lasa sa-mi fac cont ca am facut mai multe conturi pe acelasi PC. Infine pierderea lor.
Daca cineva vrea un meci cu mine pe PokerStars, Id: TwistedGecko

Bafta si Noroc la toti, si sper ca la aceasta intrebare se vor adresa numai cei care stiu despre ce e vorbawinking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu joc numai pe PokerStars. Am incercat mai multe site-uri, dar acesta mi se pare cel mai OK din toate punctele de vedere. Chiar e fain site-ul!

P. S. Mersi pentru ID. Poate o sa te gasesc acolo. Noroc!

1 răspuns:
| Ecou a răspuns:

PokerStars rullzz! cu toate ca de abia am loc de taicameo laughing) se crede Daniel NEgreanu laughing))