| gViNt a întrebat:

Eu scriu cu pixul dar din cand in cand mai scriu si cu stiloul. Dar am o problema. Mie imi transpira mainile si nu pot sa scriu cu stiloul deoarece inticneaza.Cand eram mic foloseam sugative dar acum nu mai vreau. Ce sa fac sa sciu cu stiloul sau sa nu mai imi transpire mainile?

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Eu iti recomand sa scrii cu stilou daca inca esti mic, iar scrisul tau este in continua formare.
Dupa ce esti mare poti sa incerci sa scrii cu pixul, dar pana atunci, mai bine ai continua cu stiloul.