| ana_5516 a întrebat:

Eu si colegele mele ne-am gandit ca anul acesta la serbarea de Craciun sa dansam ca si anul trecut, dar sa nu mai fie dansul craciunitelor, iar dansul fulgilor e cam de gradinita. Daca aveti alte idei funda

1 răspuns:
| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Pai,ce ati zice sa dansati meneaito? Ar insemna asezarea fulgilor de zapada de colo, colo din cauza vantului.Si cand bate-ti din palme ar insemna vantul care vine si aseaza din nou zapada. Sper ca te-am ajutat.