| lila36 a întrebat:

Eu si prietena mea dam o petrecere si nua am idei de jocuri imi dati si mie

Răspuns Câştigător
| MidnightSun a răspuns:

Clasicul Ädevar sau provocare. Perdete killer/mafia/ alte jocuri cu carti de joc. Invarte sticla. Scaune muzicale. Concurs de dans. Cine prinde marul? Puteti sa va uitati la filme de groaza sau comedie si sa vedeti cine se sperie/rade cel mai tare. Spuneti povesti de groaza. Incercati sa va machiati legati la ochi. Jucati invarte sticla pe pedepse. Daca imi mai vin idei, iti mai scriubig grin Sa aveti o petrecere grozava!>big grin

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
-adevar si provocare
-sticluta
-fete, filme sau baieti

| CNikko a răspuns:

-Portocala
-Scaunele muzicale
-Statuile
-Telefonul american
-Fete,baieti, flori, masini

Sa sti ca eu si prietenii mei le jucam si avem 10-11 ani.

Daca nu sti cum se joaca vreunul trimite-mi mesaj si iti explic.

| Giiorgiiana a răspuns:

Sticluta.laughing

| demidenisa a răspuns:

Pai puteti inventa un dans un joc.Nu trebuie neaparat sa fie deja facute de cineva. Distrativa.