| T30D0RA a întrebat:

Eu visez mai des ziua (dupa-amiaza) decat noaptea. De ce oare?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Cand esti mai odihnit visezi mai mult.Cand creierul este neodihnit nu prea viseaza, somnul e cu mai putine vise si mai adanc dar cand esti mai odihnit creierul viseaza, are multe vise si imagini. Sper ca te-am ajutat.Numai bine

2 răspunsuri:
| T30D0RA explică:

Nu visez cu ochii deschisi. laughing

| CatMeadow a răspuns:

Scoala? neah mai bine vidam la ore la cateun fat-frumoslaughing si eu vad cai verzi pe pereti toata ziua stai lin. visam visam si visam ce frumos! in vis totul e perfect e lumea ta.ai vrea sa nu se mai termine niciodata. te deconectezi tottal de realitate ahh ce frum. da ai grija sa nu dormi toata viata!