| adda333 a întrebat:

Cand se face sexul mai bine: ziua, amiaza sau noaptea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cand ambi parteneri se simt cu adevarat atrasi sentimental. Sexul poate fi conditionat de locatie in nici un caz de perioada zilei.Sexul este la fel de placut in oricare perioada a zilei insa este adevarat ca se practica mai ales seara-noaptea deoarece in acest moment se beneficiaza din plin de timp. Iar timpul poate fi determinant in cazul unui sex de calitate.

9 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Cand ai chef, da faq. Cel mai romantic/pasional zic eu ca este noaptea, lumina difuza, etc.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Oricind ai chef, si sa ai cu cine.

| irina202333 a răspuns:

Intre 5:30 si 7:00 dimineata. NU mai devreme, NU mai tarziu! 100% iti zic!

| SkyPilot a răspuns:

Cand te pricepi sa il faci big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice moment al zilei!

| 1cristian1990 a răspuns:

Ori ce moment are frumusetea lui, ca e dimineata e intr-un fel, incepi ziua frumos, seara e mai pasional, dupa care dormiti am2, in timpul zilei e mai pe fuga daca nu ai timp tongue

| andreiul78 a răspuns:

Depinde de anotimp si de cum bate vantul

| EmsityProtocol a răspuns:

Eu îl practic mereu cu mine însămi și să ști că nu simt nici-o diferență chiar dacă e noapte / zi sau amiază.