| Akid a întrebat:

Exercitii pentru bust
stiu ca sunt aiurea
dar exista exercitii pentru cresterea sanilorlaughing))?
sau ceva pentru fermitate
sanii mei sunt putin lasati ce exista pentru asa ceva
ceva sa ii faca la loc
dau funda
promit:*
mersi mult de tott
love struck

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Flotări și dușuri reci (un minut pe fiecare sân) ajută la fermitate.
Nu promite ce nu poți oferi tu ci altcineva, adică fundița!
Pa, pa.

| Akid explică:

Nam inteles faza cu fundita?
adica la ce te`aireferit?

| gabrielgypps a răspuns:

Fermitatea o dau 2 lucruri, colagenul din piele, care este un fel de elastic natural si muschii.
multe femei ajung ca la 30 de ani sa aiba o carne flasca inclusiv pe maini, sanii lasati, si picioarele lipsite de fermitate si curbe frumoase.asta din cauza sedentarismului pe langa sa zicem o alimentatie proasta.
sa revenim asupra sanilor tai.lumea se va intrece pe aici sa-ti recomande dusuri alternative cu apa rece si calda pentru a forta colagenul sa se contracte si sa stranga pielea, insa au as adauga exercitiile fizice specifice muschilor de sub san.se numesc muschii pectorali.
cele mai bune exercitii pentru tine sunt flotarile semiaplecata, rezemata cu mainile de marginea unei canapele sau fotoliu, ori direct la nivelul solului insa sprijinita pe genunchi.
dupa exercitiile din prima zi este posibil sa simtii o durere la nivelul sanilor tocmai din cauza ca ai pus muschiul la treaba si a facut febra.stai linistita e o durere usoara si chiar placuta in opinia mea. incearca sa faci cateva serii a cate 10 repetari, in fiecare zi. efectele le vei observa singura, dupa cateva sap[tamani de antrenament.inclusiv bratele tale vor arata mai subtiri, mai ferme si mai frumoase.
exercitii pentru cresterea sanilor nu cunosc sa fie, insa exista sutiene care ridica sanul, si-l scoate in evidenta.
cand esti in pat nu iubitul tau, cred ca o sa conteze mai putin cat de lasati i-ti sunt sanii, cum nici femeile nu umbla cu regla pentru a masura penisul baietilor.

Întrebări recente