| Loola_9927 a întrebat:

Heii` TPU. Vreau sa stiu daca exista exercitii pentru intarirea muschilor sanilor. Si care sunt acestea. Desi mi s`a spus de 100 de ori ca nu e asa, eu nu dorm impacata : pur si simplu mi se pare ca am sanii "lasati". Nu vreau sa ajung la 20 de ani sa am tatele pan' la genunchi laughing. So. Va rog ajutati`ma! Merci :*. Fundita`! :* P. S. : da. port sutien des. Si nu vreau sa renunt la acesta. >:"`!

3 răspunsuri:
| brunny22 a răspuns:

Sunt destul de multe exercitii pentru un bust ferm.Le poti gasi pe internet.E mai simplu decat sa iti explic eu aici, si in plus, gasesti video-uri explicative.

| dennaa a răspuns:

Poii ar trebui sa porti sutien fara push` nu stiuhappy

| Loola_9927 explică (pentru dennaa):

Push up nu port.`! :* e vorba despre marimea sanilor, ori eu n`am nevoie. happy