| baba a întrebat:

Există în Bucureşti vreun XEROX deschis duminica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Piata Romana este un centru(xerox, poze, inscriptionari)care este deschis si duminica(din cate stiu eu)... oricum sunt sigur ca in Romana gasesti un xerox deschis.

7 răspunsuri:
| Bianca26bb a răspuns:

Da, la non-stop

| cristi a răspuns:

Da, in city mall gasesti si duminica

| baba explică:

Mulţam julian! Chiar am drum prin Romană, ceea ce e foarte bine. Sunt vreo 3 centre pe acolo, da, unul trebuie să fie deschis!

| sese a răspuns:

Am vazut in supermachet AUCHAN sau CORA. daca este urgenta un scaner te rezolva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca diverta! Eu cred ca au si xerox acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare!

| argointernetxeroxnonstop a răspuns:

Exista xerox si internet nonstop in zona universitate, au si legatorie si produse papatarie vis a vis de pizza hut langa brd