| fcsb a întrebat:

Exista parole pentru jocul,, The West"? Daca da, unde trebuie scrise?

98 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Poate coduri bonus vrei sa spui acestea se afla la setari si mai sus scrie cod bonus si dai acolo si scrii codul bonus.Bafta

| ViPeR_5346 a răspuns:

{{{{{Nu sunt parole dar exista o smecherie pentru a hackui jocul:selectezi o meserie, te duci in control panel si iti schimbi ceasul asa fel incat sa fie setat cu 2-3-...ore dupa si vezi ce se intampla...}}}}} Nu se intampla nimic deoarece the west are propriul lui ceas setat il gasiti jos in dreapta paginii impreuna cu data

| CatalinCioltea a răspuns:

Ma joaca corect si este cel mai bine rolling on the floor rolling on the floor

| hahahahehehe a răspuns:

Exista dar nu-s tiu unde trebuie puse
asta e

| StoicaAndi a răspuns:

Exista parole.eu stiu cate daca nu ma crezi.intra la setari dai la cont si dai la valorificati codul bonus.

Nu zic codul

| Un4m3d a răspuns:

Exista missiuni secrete
1. puneti o undita k produs si du-te la barman(recopensa 500$...500 exp
2. puneti o cazma ...tot la barman
du-te
3. puneti o trusa de scule parca si du-te tot la el si mai era una cu barosu parca nu mai stiu vezi tu... sper sa te fii ajutat

| Nicoleta_Popescu_1991 a răspuns (pentru StoicaAndi):

Eista heckuri iar eu pot sa ti le dau acesta e linkul de care ai nev sa downloadezi:http://www.greatfile.net/f.php?id=10122

| vykutt a răspuns:

Http://www.the-west.ro/? ref=westplayer_invite_linkrl&player_id=923794&world_id=14&hash=91eb&inviteVia=reflink poftiti baieti este un bug descoperit pe care l-am folosit si eu ...inainte sa ma las odata ajuns la lvl 24 primesti un fel de realizare (7000 de pepite) din 24 in 24 de nivele pepitele se tot dubleaza. numai bine!