| Snake_4839 a întrebat:

Exista un program cu care cand e deschis si apas tasta 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7... sa pornesca o melodie? (Am nevoie pentru un filmulet). Nu mai imi merge movie maker si nu am cum sa bag melodi in film.

Daca exista va rog sa-mi raspundeti!

Multumesc Mult,
Snake - Sarpe

4 răspunsuri:
| Dyller a răspuns:

Da sterge si instaleaza din nou movie makeru

| MuSk a răspuns:

Incearaca camatasia

| Snake_4839 explică:

Nu multumesc, eu vreau un program cu care cand e programu deschis si apas 1 sa pornesca melodia, sau cand apas 2 sa pornesca iarasi.

| Snake_4839 explică:

Movie Make nu merge l-am dezinstalat si instalat.+ ca este si prost asa au zis uni! eu vreau un program cand apas 1 selectez muzica si porneste.Cand apas 2 selectez iar muzica...