| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

Stiti cumva vreun program in care sa faci diferite ringtonuri, sau sa gasesti ringtonuri gen "Te suna Nicoleta" sau "Andreea"... etc.
?

1 răspuns:
| FlowInCuvinte a răspuns:

Ringtonuri poti gasi pe googleplay la aplicatii. Poti gasi pe Youtube. Iar cel mai usor program pe care ti-l recomand pentru creearea lor este CoolEditPro, iti poti inregistra vocea, o poti modifica, poti pune un instrumental peste. E ok programu daca te descurci cu el.