| Ella_6365 a întrebat:

Exista vreun program care sa stearga de tot arhiva de mess? Pentru ca stiu ca exista unele care iti gasesc arhiva, chiar si daca tu ii dai sa nu ti-o pastreze dupa ce nu mai esti logat, deci cumva tot se salveaza. Cum pot sa o sterg de tot?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Arhiva ta este in folderul @C@Chats. descarca programul File Shredder 2 de aici http://download.cnet.com/File-Shredder/3000-2144_4-10662831.html Deschizi programul dupa instalare si te duci la locatia arhivei tale de pe mess si o stergi cu File Shredder. Programul foloseste tehnologie de la NASA si nu mai poti recupera nimic niciodata! E ca si cum nu a fost niciodata in calculatorul tau fisierul sau programul respectiv! Succes!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu-ti trebuie program arhiva din yahoo o cauti la vista si w7 C\utilizatori\numele de utilizator\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles\id-ul\Archive\Messages\id sau stergi toata arhiva din yahoo messenger

| DeeDee a răspuns:

Eu pierd arhiva cand dezinstalez messul.

| Robert_2672 a răspuns:

Cand esti pe messenger dai ALT+SHIFT+V. Daca ai mess 11 beta, selecteaza`ti toate mesajele si dai pe Actions > Detele sau pe butonul DELETE de langa Home si Insert, stii unde zic. Mult succes! Si ca sa nu se mai salveaze intra in Preferences > Conversation History > Do not keep a history of my conversations > Apply si totul se va sterge dupa ce te re-loghezi, adica iesi si intrii din nou pe messenger. Sper ca ti-am fost de ajutor.