| Wella a întrebat:

deci cum sterg arhiva de la messenger.Eu folosesc 10 dar pc-ul persoanei la care m-am logat are (cred)11(arhiva se salveaza online). Deci daca eu sterg arhiva la mine acasa se sterge si in pc respectiv sau nu?(indiferent ce yahoo mess foloseste)Si ce conversatii se salveaza acolo.La persoana aceea am vorbit cu cineva(deci arhiva se poate salva, nu stiu daca am bifat sa nu se salveze)dar se salveaza si conversatiile avute pe pc-ul meu?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in emailul tau la Conversations (se afla sub Inbox) si sterge conversatiile de acolo. Se sterge de peste tot in felul acesta!