| marypink a întrebat:

Am yahoo messenger 11 beta si mi se salveaza arhiva. eu i-am dat de la setari sa nu se mai pastreze, dar tot ramane. nu stiu ce sa ii fac.
cum fac sa nu se mai pastreze arhiva? fundita

Răspuns Câştigător
| PeAfara a răspuns:

Pai da, arhiva pe care o aveai iti ramane.
Daca ai bifat Do not keep a history of my conversation, nu iti va mai salva conversatiile.

3 răspunsuri:
| Twp3w a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci doar daca dai sus la messenger dai pe preferences si dai pe Archive si dai la :No, do not save any of my messenge alta solutie nu ai... Daca nu iti merge nici asa reinstaleaza messu din nou si dai iarasi tot acolo

| PeAfara a răspuns:

Intrii in Messenger > Privacy Options > Conversation History > Si bifezi Do not keep a history of my conversation.
Succes happy

| marypink explică:

@razvan:asa am facut si nu merge...tot ramane arhiva de acum cateva zile