| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun raspuns inteligent si diferit pentru "cine esti?"? Am scos asta din conversatiile mele tipice de pe messenger. Nici nu stiu ce sa raspund la acea intrebare, sunt mai mult decat un nume si cu siguranta nu vreau sa dau date personale.

2 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

In contextul in care este pusa, nu este o intrebare inteligenta. Asa ca, in loc sa cauti un raspuns inteligent pentru intrebare(pe care persoana care te intreaba nu l-ar intelege oricum), e mai bine sa o ignori.

| figaro a răspuns:

"cine intreaba?"