| MadaTeIntreaba a întrebat:

Cand vreau sa raspund la o intrebare imi apare: Raspunsul tau exista deja in baza de date! Te rugam introdu un alt raspuns! si dupa 3-4 secunde imi da ca am raspuns.Inrebarea mea este: De ce imi spune ca raspunsul este deja in baza de date apoi mi-l posteaza?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Mesajul iti apare atunci cand ai apasat de mai multe ori pe butonul de "Raspunde" si te atentioneaza ca a fost deja inregistrat si urmeaza sa fie postat pe site.

Alexandra - TPU

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Asta e una din multele probleme ale site-ului, no surprise. Si mie mi se intampla uneori. Sunt si probleme mai grave. Bine macar ca se posteaza raspunsul.

| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Asta ni se ntampla tuturor. Se intampla uneori, atunci cand sunt prea multi pe TPU, si harwer-ul nu mai poate suporta asa multa lume. Stiu exact cum ai patit, asa mi se intampla si mie. Vrei sa raspunzi la o intrebare, si dupa ce ai scris raspunsul, dai click pe "raspunde" si vezi ca nu se intampla nimic si atunci incepi sa dai click de mai multe ori, nu?
Da, sunt unele dati in care raspunsul se trimite fara sa ne anunte.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking