| Mariuss32 a întrebat:

Există vreun truc să strângi mai multe like-uri la poza de profil la Facebook? Vreun generator/o șmecherie?

Răspuns Câştigător
| Calvin199s5 a răspuns:

Sunt foarte multe smecherii, uite de exemplu acest site: www.addmefast.com
Intri, îți creezi cont, faci puncte folosind metodele lor, apoi îți adaugi poza de profil la care vrei sa faci like-uri printr-un buton depeacolo numit '' Add Page'', odată adăugat, la fiecare like primit...o să-ți ia cate puncte ai setat tu să-ți ia per like primit.
Dacă tu ai setat pe 10 puncte, atunci o să-ți ia cele 10 puncte. Cu cat pui mai multe puncte pentru like, lumea o sa dea like la fotografia ta pentru ca le da 10 puncte, adică foarte mult.
Sper ca te-am ajutat, te descurci singur ca nu e greu.
FUNDA! :D

2 răspunsuri:
| Norbert97 a răspuns:

Nu exista absolut nici un truc cu mai multe like-uri daca chiar vrei multe like-uri fa-ti inca 20 conturi in plus si ai rezolvat!

| DaKKaR21 a răspuns:

Plateste un fotograf sa iti faca o sedinta foto cevalaughing)si adauga cati mai multi prieteni, daca vrei like-uri..si sa nu iti faci poze de cocalariwinking