| TYBY13 a întrebat:

Exusta coduri la gta sa pentru flying skill sau cum pot sal cresc ca vreau sa intru mai repede in aeroporturi. Cum pot sa fac misiunea de la BS cu trenul?

Răspuns Câştigător
| GDY a răspuns:

Funda?big grin

2 răspunsuri:
| GDY a răspuns:

Era un cod NATURALTALENT cu care ai maxim la toate skilurile de genul ala(bicicleta, masina, avion etc.)si la aia, cand vine trenul din fata, sa stai in spatele trenului pe care il urmaresti, iar in rest tii doar pe w si cat mai aproape de tren, ca sa poata trage grasanu ala

| TYBY13 explică:

Ms