| Gheorge1833424 a întrebat:

Face-ti-mi si mie o piesa de teatru amuzanta(o comedie)!
P. S.:Sa nu fie copiata de pe un serial sau dintr-o carte...si sa nu aiba multe prostii.

1 răspuns:
| mayyapink a răspuns:

Poti sa te inspiri din bancuri(sa le legi pe toate pe care le stii)
cum ar fi:era o data gigel si mirel, sau hotarat sa mearga la o plimbare.gigel,gaseste 100 lei pe jos, dar mirel ii spune ca nu e bine sai ia. cei 2 trec mai departe, mai gaseste 100 lei, dar din nou ii spune sa ii lase pe jos, mai merg cei 2 dar mirel cade intr-un canal, gigel cum i s-a spus sal lase pe jos(continuarea o inventezi tu)...laughing