| anonim_4396 a întrebat:

Facebook. Scrietiva numele de pe facebook sa ne cunoastem mai bine.

11 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Eşti amuzantlaughing

Baftă!

| DNSK a răspuns:

Toata lumea stie de facebook, si mai mult il scrie corect.da de cratima.mai greu.din cauza voastra se duce dracului lb romana! vai vai vai.

| ZaineaM a răspuns (pentru DNSK):

Amuzantu de tine. ne-am *** pe noi de ras. scuze ca am uitat sa pun cratima. faza cu facebook-ul e doar asa de vb. nu trebuie sa iti pui neaparat numele de facebook.

| DNSK a răspuns:

97 e anul nasterii? sa stiu sa nu ma iau de tine

| ZaineaM a răspuns (pentru DNSK):

De profi sa stii ca poti sa te iei. ma doare undeva. mas lua si eu de iei dar mie ca imi stric media de 9.42 big grin

| DNSK a răspuns:

Ce medie strici?

| ZaineaM a răspuns (pentru DNSK):

Media generala pe 5 6 7

| MasterIT a răspuns:

Pe mine ma stii doar.

| Razvan10z a răspuns:

Dc?

| florinatm a răspuns:

Pitipoanca.ro laughing

| rapha a răspuns:

Intai spune-l tu pe al tau si iti cer prietenia