| nunushka a întrebat:

Facebook-ul este un site fara de care nu ati putea trai? Cat de des intrati?

Răspuns Câştigător
| IoanaLoredana a răspuns:

Buna.Pentru mine fb e doar o chestiune de timp, cand ma plictisesc doar intru, asta insemnand nu foarte des.Imi pare ca tot ce e nou se piopuleaza mult prea repede si devine din site foarte populat in unul penibil.Dam deja in penibil,de la fete foarte mici, la cele dezbracate, pana la mosi cu bani ce "combina" pustoaice.Intr-un timp am fost atat de revoltata incat in jur de 5 luni l-am tinut inchis. Date foarte multe oricum nu poate sa afle nimeni despre mine de pe fb deoarece nu le am scrise si nu am decat prieteni cunoscuti.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu intru in facebook sa vad postari la blogul din hitman absolution (de vreo 4, 5 ori pe zi), dupa ce va iesi jocul o sa stau mai mult la ps3.

| EvangelineLovin a răspuns:

Nu am facebook

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Il las tot timpu in bara deschis cu Opera.Pana sting pc`u laughing

| andreea_2617 a răspuns:

In fiecare zi!

| Alllllexandra a răspuns:

Everyday. este chiar un site interesant dar nu putem zice ca nu am trai fara el.

| Antichrist a răspuns:

Intru de 1.(2) ori pe zi

| LuckySan a răspuns (pentru Antichrist):

De aproximativ 4 ori pe luna, nu imi place facebook-ul, nici pe mess nu prea intru...

| RaduManole a răspuns:

Eu intru o data pe luna pe facebook efectiv dar tehnic sunt non-stop ca stau pe skype si ma logheaza si pe facebook laughing

| Lolirot a răspuns:

Eu nu am facebook si totusi traiesc