| AlexanderKing a întrebat:

Ce credeti despre Facebook? Cum va schimbat viata un cont? Ati putea trai fara?

7 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

Heihappy
Eu pot sa zic ca sunt foarte bosedata de fb,daca nu intru macar o ora mor!laughing).
Mie mi se pare ceva super cool.
Si de cand am facebook intru mai mereu pe calculator pentru a posta poze, pentru a eticheta, pentru a afla mai multe nautati. :-d

| Lightning1997 a răspuns (pentru Barbiiiiie):

Asta e parerea ta, dar adevarul e cu totul altul

| Barbiiiiie a răspuns:

Obsedată* scuza-malaughing

| anonima20 a răspuns:

Pai si eu pot spune ca sunt obsedata.adica imi place sa pun poze, sa las comentarii.rad.cel ce urasc sunt jocurile.si cererile primite la ele.eu daca stau acasa trebuie sa stau numai decat pe fbhappy...si nu nu as putea trai fara ellaughing

| Lightning1997 a răspuns:

Eu nu numai ca as putea, chiar traiesc fara.nu imi place pur si simplu, nu mi-as face niciodata cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook-ul provoaca dependenta, parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Facebook este o mare pierdere de timp, ceva care iti poate schimba persoana.
2. Nu mi-a schimbat deloc viata, de fapt mi-a schimbat-o in rau pentru ca pe facebook am patit multe cu persoane necuoscute.
3 Da, renunt oricand la el dar deocamdata il tin pentru ca mai se joaca sora mea aia mica BarnBuddy si mai scap de ea cam 1 ora pe zi.