| 123456 a întrebat:

Fetelor care stiti solutii sa va bronzati mai repede si mai mult in afara de ceea cu uleiul de masline :d dau fundita

Răspuns Câştigător
| Marcela a răspuns:

Bere tongue

7 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Spray autobronzant ar fi o solutie, sau sa alternezi solarul cu bronzatul la soare.Bafta!

| Stefanaaa a răspuns:

@florynnaa, sa stii ca daca dai cu apa foarte rece faci stop cardiac.laughingDaang!
@laurentiu2q, Interesanta formula de incheiere rolling on the floor

Eu recomand crema autobrozanta sau shpray.:* Succes.tongue

| florynnaa a răspuns:

Cand vreau sa ma bronzez, ma duc undeva la soarelaughing, si imi iau 2 sticle cu apa la mine.si te dai cand vrei.cika asa te bronzezi mai repede.(preferabil apa ft rece)cica atrage soarelewinking succes:*

| OneMoreGirl a răspuns:

Cel mai bun timp este pe la orele 16:00 sa te bronzezi... trebuie sa ai pe cineva care sa te stropeasca cu apa-plata la fiecare 10 minute... undeva in 2 ore se vor observa schimbari.

| dayana_9955 a răspuns:

Este un sprey care se numeste oliv. m-am dat si eu cu el si sunt foarte bronzata

| laurentiu2qq a răspuns:

Asta esta foarte simplu de facut te uzi pe tot corpul sin 30 minute si faci toples la soare si ai za vezo rezultatele chiar in cateva ore pup gurita ta

| dreamyGirl_2356 a răspuns:

. incearca uleiul pentru plaja de la elmiplant cu factor scazut de protectie. te bronzezi frumos cu el.