| Lollypop a întrebat:

Fetelor voi cum va mai tundeti sau cum sunteti tunse? >8- Eu vreau sa ma tund in >scari8-

7 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

Eu sunt tunsa scurt intr-o parte si lung pana sub barbie intr-o parte big grin am o suvita rosie aprins si o codita facuta cu atze colorate laughing da... la varsta mea unii ar zice ca nu e tocmai potrivit, avand in vedere ca am 24 de ani, dar eu asa ma simt bine, toti imi dau 18 ani laughing

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si eu sunt tunsa in scari si cu breton intr-o parte dar il am facut de pe frunte incepand nu dintr-o parte :d.
Pt. mine e bine dar daca acum ai parul lung cand o sa te tunda o sa se mai increteasca... Daca ai placa il indrepti daca nu il prinzi intr-un coc si sa atarne suvitele cretse in jos [parerea mea >big grin

| ilovemusic_8685 a răspuns:

Eu sunt tunsa in scari:X:X:X, si arata chiar binelaughing
Am parul cam pana la umeri.si e bine pentru o vara asa calduroasarolling on the floor

te-am pupat!kiss
Palove struck

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Pai daca vrei atunci tunde-te in scari;]].
Eu sunt in BOB big grin

| aurika_8687 a răspuns:

Buna fetelor ma numasc Aura si sunt o coafeza foarte buna dar din pacate nu am posibilitatea sa dau de o diploma sa ma angajez la un salon sa arat cat de modest tund, fetelor daca va intereseaza ma gasiti la numarul 073 504 9552 pretul este 10 daca nu va place se returneaza banii va multumesc fetelor si va astept

]

Întrebări recente