| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si vreau sa-mi fac breton drept, credeti ca este o idee buna?
Voi cum sunteti tunse?
Si cum aveti de gand sa va tundeti in viitor?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eu am parul pana la umeri, tunsa filat si cu breton. Dar nu breton din ala drept si aranjat. Nu. Zboara in toate partile si e electrizat.
Am fruntea lata si de aia il port, plus ca mai toti imi zic ca-mi da un aer de copil. Daca tu ai o frunte micuta, e indicat sa nu-ti faci, iti acoperi fata degeaba.
Si acum vreau sa ma tund bob. Ceva de genul, dar cu breton.
http://i0.data.sanomadigital.ro/......667742.png

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Drept si am breton.
Breton care tine cat fata.
Pai... Vreau sa am parul mai lung si sa-mi fac breton intr-o parte.

A propos, ce forma are fata ta?
Asa iti pot spune daca iti sta sau nu bine cu breton drept.

| doreal a răspuns:

Pai daca ai fruntea lata este o idee buna. Daca totusi ai o frunte mica nu cred ca ti-ar sta atat de bine. Depinde. Eu sunt tunsa in scari, dar sunt tunsa in asa fel incat pot sa imi prind parul intr-o coada fara sa imi sara suvite. In viitor nu am de gand sa ma tund pentru ca imi place prea mult parul lung. Poate sa imi mai tund din varfurile despicate. Atat.

| Harley18 a răspuns (pentru doreal):

Multumesc! kiss

| Harley18 a răspuns (pentru doreal):

Deci am fruntea lata si mica, ce parere ai?

| doreal a răspuns (pentru Harley18):

Ups, nu am vrut sa spun frunte mica, ci ingusta. Daca ai frunte lata ar merge. Cel mai bine e sa mergi la un coafor, acolo o sa stie cum sa te faca.

| Harley18 a răspuns (pentru doreal):

Am eu o tipa care ma tunde de parca as fi cale ferata! rolling on the floor
Doar drept stie sau daca iti face alta tunsoare nu lasa prea mult spatiu plus ca nu stie ce parere sa-ti dea spune mereu cum vrei tu. chatterbox
Tu de unde esti?

| doreal a răspuns (pentru Harley18):

BN big grin. Pai schimba si tu frizerita laughing.

| Harley18 a răspuns (pentru doreal):

Frumos pe acolo! laughing
Ma gandesc sa-o schimb dar momentan vreau sa mai imi las parul sa mai creasca plus ca vine vara. cool

| doreal a răspuns (pentru Harley18):

happy

| Harley18 a răspuns (pentru doreal):

Cum iti petreci Pastele?

| doreal a răspuns (pentru Harley18):

Pai ziua mea este fix in ziua de Paste asa ca... Habar nu am. Iti dau cerere in privat daca vrei sa mai vorbim big grin.

| Harley18 a răspuns (pentru doreal):

Ok.