| pinkflower a întrebat:

Fetelor voi in ce va costumati de halloween? Dati-mi exemple de ceva costumatii de halloween, ceva feminin, gen pisica, diavolita, nu vreau zombi sau ceva prostesc. Mersihappy.

4 răspunsuri:
| lSarcastiquel a răspuns:

Buna http://www.egirl.ro/lifestyle/timp-liber/top-10-costume-de-halloween-755 sau cum ai spus si tu catwoman (femeia pisica) sau daca ai o prietena foarte buna va puteti deghiza amandoua, una diavolita si alta inger etccc bafta!

| NicoNicolletta a răspuns:

Vrajitoare,Doctorita,Diavolita,Printesa,Inger, Pisica, Floare, Minnie Mouse, Insecta. Funda?

| EmanuelaNeagra a răspuns:

Poti sa fii doctorita