| biencutza96 a întrebat:

Fetelor voua care vi se pare mai draguta? selena; miley sau demi lovato?

Răspuns Câştigător
| Biby a răspuns:

1.Selena Gomez 2.Miley Cyrus 3.Demi Lovato. Fundita?

15 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

1.miley
2.selena
3.demi

| mih5a a răspuns:

Demi:X
Selenahappy
Milesstraight face

| PeAcE a răspuns:

Selena gomez

| JustMe a răspuns:

Selena

| KatyKat a răspuns:

Toate, sincer 1. Miley
2.selena
3. demi )))
tie?

| ColorfullColors a răspuns:

Din pct. meu de vedere Miley si Selena sunt foarte dragute! Amandoua imi plac la fel. Nu pot sa aleg intre ele pentru. ca sunt persoane total diferite!
Si Demi Lovato. um. nu mi se pare draguta deloc. Zambetul ala e urias!

| Biby a răspuns:

Ms pentru funditalove struck

| Deeanne a răspuns:

Selena Gomez si Demi Lovato.aman2 sunt dragutehappy. Miley nu imi place deloc:d

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Selena,Demi,Miley

| Punky a răspuns:

Demi Lovato

| Tp42 a răspuns:

Selana si miley sunt dragute. happy miley o intrece pe selena. tongue dar demi lovato e naspa. big grin nu-mi place.

| Tp42 a răspuns:

Selana si miley sunt dragute. happy miley o intrece pe selena. tongue dar demi lovato e naspa. big grin nu-mi place.

| IronHere a răspuns:

Selena e ffff draguta si demi la fel, dar si miley
1.Selena
2.Miley
3.Demi

| Mynu a răspuns:

Buna! Mie imi place foarte mult de selena gomez, deoarece este foarte frumoasa si draguta.Joaca foarte bine in filme si seriale si are niste miledii foarte frumoase.

| XxDenyzaxX a răspuns:

Selena, categoric!