| cornculapte a întrebat:

Filme la care te uiti cu prietenii? Mergem la cabana si vrem sa avem o rezerva de filme 'just in case'. Comedie, aventura, horror. Sugestii?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

REC daca vrei horror
Eurotrip daca vrei comedie

10 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Black Sheep. Cand am vazut trilerul chiar m-am ras pentru ca laughing e un fil horror comedie. Si te amuza faptul ca oile sunt ucigaselaughing

| dienuk a răspuns:

Pai, eu m-am uitat cu prietenii mei la House of wax, si Drag me to hell astea horror. Am mai vazut tot cu ei American Pie si aici ai o varietat de filme din care sa alegi, ia-l pe Beta house e foarte amuzant. sau uitati-va la How High. love struck e genial si ala.sau la Tangled, sau Peter -pan ( glumeam laughing )

hm.ati putea sa vedeti Valentine`s day in caz ca sunt si cupluri, e gen comedie si romance.

asa. aventura, aventura. ar fi misto X-man Origins:Wolverine. sau Jumper asta daca nu l-ati vazut deja. Into the blue 1/2.

asa.si horror, horror. aici ar fi cam toate de preferat sa le vezi cu prietenii. gen ti-am zis House of Wax, sau Final destination care e cam ca American Pie.cu multe filme. stii 1-2-3 mult. doar ca astea sunt de groaza. sau Grizzly Park smug ca tot sunteti la cabana. sau blood and sex nightmare. Friday the 13th; x asta e frumos. one missed call, the last house on the laft. 13 Hours in a Warehouse. multe si marunte, oricum sper ca te-am ajutat la ceva. si eu una, as viziona unu` de groaza. big grin oricum, have fun :*

| Domyno a răspuns:

Ia cu tine multe filme horror... dar de alea de ramai cu sechelelaughing
crede-ma sunt cele mai bune intr-o mica excursie!

| TheLoveDoctor a răspuns:

Comedii : # 100 Girls
# America's Sweethearts
# The American Astronaut
# American Desi
# American Pie 2
# The Animal
# Bandits
# Beethoven's 4th
# Black Knight
# The Brothers
# Cats & Dogs
# Down to Earth
# Dr. Dolittle 2
# Elvira's Haunted Hills
# Evolution
# Festival in Cannes
# Freddy Got Fingered
# Get Over It
# Ghost World
# How High
# Human Nature
# Jay and Silent Bob Strike Back
# Jett Jackson: The Movie
# Joe Dirt

Si un link cu cele mai bune filme horror http://www.imdb.com/chart/horror. mai ales dacă va duceți la cabana. MERITA! :*

| ruginiz a răspuns:

Eu am vazut cu prietenii Friday 13.

| Britishstyle a răspuns:

Horror:the ring, the grudge, case 39

| Marcki a răspuns:

Mie imi plac urmatoarele: Hanckok, Blade trilogy, american virgin, eurotrip, american pie 6, cam atatbig grin

| sofia_kiss a răspuns:

Eu as alege horror pentru ca sunt o iubitoare a filmelor horror sau mai poti alege comedie asa va distrati impreuna si veti rade pe seama filmului... distractie placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scary Movie. L-am vazut cu o prietenahee hee am vorbit non-stop despre film(dupa) si am ras de mama focului laughing.

| seeek7 a răspuns:

Iti recomand little Man / 21 Jump Street in caz ca nu le-ai vazut. Mai multe gasesti aici http://filmenoi2015.biz/category/comedie/