| andytza a întrebat:

Flav? Brigaela? Legiuitoarea? Unde sunteti? Un an de cand nu am mai intrat dar am ramas uimita de tot ceea ce se intampla pe site.sad Va cautam si nu v-am gasit...happy unde sunteti si ce faceti? Bacemi, tu?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce mai faci? S-au întâmplat multe într-un an de zile.
Sunt pe site, acum, mai târziu am să mă retrag deoarece sunt obosită.
Tu ce ai pățit de nu ai mai dat niciun semn de viață de atâta timp? Ești bine?
O seară excelentă, pe site.
Pa, pa.

| andytza explică:

Legiuitoarea,buna! Pai sincer am schimbat locul de munca, am avut un moment mai mult sau mai putin asemanator celui pe care l-ai trait tu, din pacate si sincer nu prea am avut starea necesara sa intru.Ok, atunci ne mai auzim, nici eu nu raman prea mult.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa le poti vedea du`te sus la pagina ''COMUNITATEA'' si o sa le vezi printre primii useriwinking Sper ca te-am ajutat :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate s-au plictisit si ele.