| Barajag a întrebat:

Hei unde sunteti?:lia, bro, harciog, drbenzona, mumoasa, auran, andrutza, flav, nogod, psiholoaga, legiuitoarea, criticul, etc... mi-e dor de voibig grin... ce faceti, nu mai dati nici un semn de viata?

19 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ti se pare. Uita-te sus la useri online si o sa ii vezi pe totilaughing Doar ca suntem mai tacuti, concedii, plictiseala, sictir, chestii...

| Flav a răspuns:

Eu sunt aici ursulika, numai ca nu prea am mai raspuns ultimele zile, vreau sa renunt usor-usor, sa raspund doar unde vad ca e ajutor fiindca m-au deranjat anumite lucruri si anumiti useri. Ahh, de fapt, la naiba, asta era si rolul site-ului, sa intri si sa incerci sa ajuti.

| SweetCandy a răspuns:

Pe mine nu m-ai chemat.cryingcryingsadsaddar am venitrolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Nu e tot aia....etc..big grin vroiam aici negru pe alb numele meulaughing
nu-i nimicoh go on glumesclaughing

| SweetCandy a răspuns:

Wa wa wa... ce bine ma simtlaughing

Shin
| Shin a răspuns:

Mumoasa e pe chat, Flav a trecut si el pe acolo azi,. restul nu stiu tongue
Shinwinking

| Barajag explică:

@sweetcandy....la sfarsit am pus un etc....deci big grin

| Barajag explică:

Sweetcandy.:ok...rectific, la sfarsitul intrebarii vreau sa apara numele sweetcandylaughing...care mai vreti?laughing

| Barajag explică:

Bro cu farasul vrei sa te adun/de mare ce esti imi trebuie o lopatalaughing

| Barajag explică:

@bro :cu farasul vrei sa te adun? de mare ce esti, imi trebuie o lopatalaughing

| Barajag explică:

@stefytm:scze draga daca te am neglijatbig grin....nu a fost cu intentie reahappy

| Parintele a răspuns:

E vizibil./.site-ul isi propune s-o dea in bara. efectiv devine plictisitor.pe "chat" nu ai loc sa dai o bashina de mucosi cu hormonii agitati.pe la sectiunea intrebari.numai intrebari tampite...Ar fi bine daca am face asa o secta TPU in care sa ne incadram noi astia mai cu motz.:*

| ellene a răspuns:

Mumoasa era pe chatwinking caut-o acolo

| stefytm a răspuns:

Vai deci asa etc..........pe mine oricum mai uitat chiar si cu etc alacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici sunt draga@ursulikabatting eyelashesai sa imi zici cevabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost aici, cu gindul. M-a cam prins viata asta in virtejul ei dar stai linistita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt prezentă, scuze de întârziere.
Deci, ce avem de făcut astăzi?
Cine a rămas fără răspuns la întrebare?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intrebare, eu unul nu stiu pe unde mai sint, oarecum imprastiat, ia si tu un faras sa ma aduni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika aduna-ma cu ce vrei tu big grin