| SadBoyForever a întrebat:

Foloseste cineva site-ul de stiri hotnews?
As dori sa imi spuneti cum fac sa imi sterg contul de pe care mi l-am creat pe acel site.

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Eu am folosit acest site și am observat din păcate faptul că un cont creat pe acest site de știri nu mai poate fi șters niciodată.

1 răspuns:
| LucianCV a răspuns:

Pai de ce sa-l stergi? Nu cred ca se poate.
Daca iti apare pe prima pagina la browser nu trebuie sters contul...nu va avea nici un efect.
Daca iti apare ca prima pagina la browser intra la setari,"La pornire" si bifeaza fila noua.