| midnight a întrebat:

Fratilor care stati in bucuresti, si mai ales care stati pe langa statia de metrou nicolae grigorescu, ajutati-ma si pe mine! vreau sa merg la mall vitan(ala mare si roz...) si nu stiu cum sa ajung acolo! credeam ca daca iau tramvaiu 27 ajung. da am aflat ca n-am dreptate. spuneti-mi si mie cu ce trebuie sa merg(tramvai sau autobuz). FUNDA!

Răspuns Câştigător
| corina977 a răspuns:

Deci sunt trei variante:
1.iei 102 si mergi 4 statii cu el...cobori si apoi iei 123 pana in fata la mall vitan.ptr ca nu ai cum sa nu il observi ...cum spusesi u e mare si roz
2.iei 27 pana la a doua de la dristor...si o iei prin spatele mall'ului
3.iei metrou pana la unirii...iesi si iei 123 pana la mall
andreea nu e asa de greu...vezi ca daca mergeam cu 102 ajungeam?

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Te duci la metrou, mergi până la stația Piața Unirii, acolo ieși la suprafață și iei autobuzul 123 sau 124. Oricare dintre ele te vor lăsa la mall Vitan dupa aproximativ 5 stații.

| Xlove64 a răspuns:

Nu poti sa iei taxi-ul laughing?

| midnight explică:

@AnTooO: nu copil inteligent! daca puteam sa iau taxiul nu mai puneam intrebarea!

| Method a răspuns:

Cu 27? Cum sa nu ajungi. nu te lasa in fata la mall ...il iei pana la policlinica vitan... te da-i 10 m inapoi si o iei prin parcarehappy