| S1mplu a întrebat:

Fratilor, ce zi buna am eu, ma duc in oras dau vreo cateva ture cumpar ziaru ma intorc acasa, si incep sa privesc prin ziar si ghici ce vazui, una sexy cu sanii de 24 de kilograme pe care ia numit "Itsy" Bitsy", fetele voi ce parere aveti, v-ar place sa aveti si voi sanii la fel de mari sa aiba gagicu pe ce sa puna mana? laughing)

3 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Multa lume e din ce in ce mai obsedata de sanii mari si nu ii vad rostul. Acceptati-va corpul asa cum e, nu faceti prostii si operatii fara sa fie nevoie pe el...
Si nu, nu mi-ar placea sa am sanii imensi.

| Jerrry a răspuns:

Categoric nu! Mi-se pare o banalitate laughing 24 de kg rolling on the floor e mOnstru` :-&

| Gripa a răspuns:

Daca e cum ai zis tu, tipa aia e un monstru.Acu' serios, tie ti-ar place una d'aia? Imagineaza-ti cum va arata aia la batranete...pfffff.
Mai frumos una cu ele mai micute dar jucause.'ula mea ca o dam in fantasmagorii.Este doar o parere personala, nu ca v-ar pasa.